Kontakt

Kontor och fabrik 
Tfn: 0410 – 460 70
E-post: qloss@qloss.se

Lizette Bannersten - Kundservice, kategoriansvarig Qloss Stable,
marknadskoordinator

Mobil: 076 - 187 98 30
E-post: lizette@qloss.se

Johan Gustafsson - Senior board member and imagineer
Mobil: 072 - 214 49 55
E-post: johan.gustafsson@qloss.se
Socialt: LinkedIn

Anna Gauffin af Uhr – VD & delägare
Mobil: 073 - 708 34 92
E-post: anna@qloss.se
Socialt: LinkedIn

Agneta Nielsen - Styrelseordförande
E-post: agneta@qloss.se
Socialt: LinkedIn

Roberth Friedman - Styrelseledamot
E-post: roberth@qloss.se
Socialt: LinkedIn

Kent Sjunnesson – Produktionsplanering
Tfn: 0410 - 460 70
Mobil: 070 - 529 46 00
E-post: kent@qloss.se

Rickard Nilsson - Produktion
Tfn: 0410 - 460 70
E-post: rickard@qloss.se

Carina Nielsen Sjunnesson - Produktion
Tfn: 0410 - 460 70
E-post: carina@qloss.se

Faktureringsdress och tillverkningsenhet

Qloss AB
Truckvägen 6
231 62 Trelleborg
Tfn: 0410 – 460 70
E-post: qloss@qloss.se
Organisationsnummer: 556327-1880
Bank: Handelsbanken
Bankgiro: 5904-3745
BIC: HANDSESS
IBAN: SE5560000000000465357148
Fakturor skickas till: qloss.43413@arkivplats.se

Qloss AB | Truckvägen 6 | 231 62 Trelleborg | Tfn: 0410 - 460 70